Terminarz

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga Grupa płd.

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-05

1 Obra 1912 Kościan  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-08-05 16:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) 1:0
2 VICTORIA Września  – RAWIA Rawicz 2017-08-05 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) 2:0
3 VICTORIA Ostrzeszów  – LKS Gołuchów 2017-08-05 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) 1:2
4 SKP Słupca  – MKS KANIA Gostyń 2017-08-06 11:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) 0:1
5 KORONA Piaski  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-08-05 17:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) 1:1
6 POLONIA Kępno  –  Odolanovia Odolanów __:__ 2:0
7 POLONIA 1912 Leszno  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-08-05 17:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) 3:2
8 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – PKS Racot 2017-08-05 16:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) 4:1

 

 

Kolejka: 2 w dniach 2017-08-12

9 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – PKS Racot 2017-08-12 12:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) 0:0
10 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-08-12 16:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) 4:0
11 Odolanovia Odolanów  – POLONIA 1912 Leszno 2017-08-12 16:00 1:3
12 MKS TUR 1921 TUREK  – POLONIA Kępno 2017-08-12 12:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) 1:2
13 MKS KANIA Gostyń  – KORONA Piaski 2017-08-12 17:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) 1:4
14 LKS Gołuchów  – SKP Słupca 2017-08-12 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) 1:0
15 RAWIA Rawicz  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-08-12 17:00 1:1
16 Obra 1912 Kościan  – VICTORIA Września 2017-08-12 16:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) 1:1

 

 

Kolejka: 3 w dniach 2017-08-15/2017-08-23

17 VICTORIA Września  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-08-15 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) 4:1
18 VICTORIA Ostrzeszów  – Obra 1912 Kościan 2017-08-15 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) 2:0
19 SKP Słupca  – RAWIA Rawicz 2017-08-15 11:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) 1:0
20 KORONA Piaski  – LKS Gołuchów 2017-08-15 17:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) 2:2
21 POLONIA Kępno  – MKS KANIA Gostyń 2017-08-15 16:00 3:2
22 POLONIA 1912 Leszno  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-08-23 18:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) 2:0
23 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – Odolanovia Odolanów 2017-08-15 16:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) 5:0
24 PKS Racot  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-08-30 18:00 :

 

 

Kolejka: 4 w dniach 2017-08-19

25 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-08-19 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) 1:1
26 Odolanovia Odolanów  – PKS Racot 2017-08-19 16:00 1:1
27 MKS TUR 1921 TUREK  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-08-19 11:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) 1:1
28 MKS KANIA Gostyń  – POLONIA 1912 Leszno 2017-08-19 17:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) 1:1
29 LKS Gołuchów  – POLONIA Kępno 2017-08-19 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) 2:4
30 RAWIA Rawicz  – KORONA Piaski 2017-08-19 __:__ 0:0
31 Obra 1912 Kościan  – SKP Słupca 2017-08-19 16:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) 0:1
32 VICTORIA Września  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-08-19 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) 1:1

 

 

Kolejka: 5 w dniach 2017-08-26/2017-08-27

33 VICTORIA Ostrzeszów  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-08-26 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) 3:1
34 SKP Słupca  – VICTORIA Września 2017-08-26 17:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) 1:6
35 KORONA Piaski  – Obra 1912 Kościan 2017-08-26 18:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) 2:2
36 POLONIA Kępno  – RAWIA Rawicz 2017-08-26 13:00 0:0
37 POLONIA 1912 Leszno  – LKS Gołuchów 2017-08-27 14:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) 4:2
38 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – MKS KANIA Gostyń 2017-08-26 14:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) 1:0
39 PKS Racot  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-08-26 17:00 2:2
40 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – Odolanovia Odolanów 2017-08-26 16:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) 0:2

 

 

Kolejka: 6 w dniach 2017-09-02/2017-09-03

41 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – Odolanovia Odolanów 2017-09-03 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) 1:2
42 MKS TUR 1921 TUREK  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-02 17:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) 1:4
43 MKS KANIA Gostyń  – PKS Racot 2017-09-02 16:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) 2:1
44 LKS Gołuchów  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-02 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) 3:0
45 RAWIA Rawicz  – POLONIA 1912 Leszno 2017-09-02 17:00 1:0
46 Obra 1912 Kościan  – POLONIA Kępno 2017-09-02 16:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) 4:2
47 VICTORIA Września  – KORONA Piaski 2017-09-02 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) 8:1
48 VICTORIA Ostrzeszów  – SKP Słupca 2017-09-02 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) 2:1

 

 

Kolejka: 7 w dniach 2017-09-09

49 SKP Słupca  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-09-09 17:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) 1:1
50 KORONA Piaski  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-09 16:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) 2:2
51 POLONIA Kępno  – VICTORIA Września 2017-09-09 __:__ 2:2
52 POLONIA 1912 Leszno  – Obra 1912 Kościan 2017-09-09 16:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) 2:1
53 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – RAWIA Rawicz 2017-09-09 16:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) 2:0
54 PKS Racot  – LKS Gołuchów 2017-09-09 __:__ 0:4
55 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – MKS KANIA Gostyń 2017-09-09 16:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) 1:1
56 Odolanovia Odolanów  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-09-09 __:__ 0:3

 

 

Kolejka: 8 w dniach 2017-09-16/2017-09-17

57 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-09-16 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) 2:4
58 MKS KANIA Gostyń  – Odolanovia Odolanów 2017-09-16 16:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) 1:3
59 LKS Gołuchów  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-16 17:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) 2:3
60 RAWIA Rawicz  – PKS Racot 2017-09-16 __:__ 4:2
61 Obra 1912 Kościan  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-16 16:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) :
62 VICTORIA Września  – POLONIA 1912 Leszno 2017-09-16 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) 3:1
63 VICTORIA Ostrzeszów  – POLONIA Kępno 2017-09-17 15:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) 1:4
64 SKP Słupca  – KORONA Piaski 2017-09-16 11:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) 2:0

 

 

Kolejka: 9 w dniach 2017-09-23

65 KORONA Piaski  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-09-23 16:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) :
66 POLONIA Kępno  – SKP Słupca 2017-09-23 __:__ :
67 POLONIA 1912 Leszno  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-09-23 16:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) :
68 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – VICTORIA Września 2017-09-23 15:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
69 PKS Racot  – Obra 1912 Kościan 2017-09-23 __:__ :
70 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – RAWIA Rawicz 2017-09-23 16:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) :
71 Odolanovia Odolanów  – LKS Gołuchów 2017-09-23 __:__ :
72 MKS TUR 1921 TUREK  – MKS KANIA Gostyń 2017-09-23 16:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) :

 

 

Kolejka: 10 w dniach 2017-09-30

73 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – MKS KANIA Gostyń 2017-09-30 16:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
74 LKS Gołuchów  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-09-30 16:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
75 RAWIA Rawicz  – Odolanovia Odolanów 2017-09-30 __:__ :
76 Obra 1912 Kościan  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-09-30 15:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) :
77 VICTORIA Września  – PKS Racot 2017-09-30 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) :
78 VICTORIA Ostrzeszów  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-09-30 16:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
79 SKP Słupca  – POLONIA 1912 Leszno 2017-09-30 11:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) :
80 KORONA Piaski  – POLONIA Kępno 2017-09-30 15:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) :

 

 

Kolejka: 11 w dniach 2017-10-07

81 POLONIA Kępno  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-10-07 __:__ :
82 POLONIA 1912 Leszno  – KORONA Piaski 2017-10-07 15:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) :
83 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – SKP Słupca 2017-10-07 15:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
84 PKS Racot  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-07 __:__ :
85 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – VICTORIA Września 2017-10-07 15:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) :
86 WICHER Dobra  – Obra 1912 Kościan 2017-10-07 __:__ :
87 MKS TUR 1921 TUREK  – RAWIA Rawicz 2017-10-07 15:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) :
88 MKS KANIA Gostyń  – LKS Gołuchów 2017-10-07 15:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) :

 

 

Kolejka: 12 w dniach 2017-10-14/2017-10-15

89 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – LKS Gołuchów 2017-10-14 15:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
90 RAWIA Rawicz  – MKS KANIA Gostyń 2017-10-14 __:__ :
91 Obra 1912 Kościan  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-10-14 15:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) :
92 VICTORIA Września  – WICHER Dobra 2017-10-14 16:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) :
93 VICTORIA Ostrzeszów  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-15 15:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
94 SKP Słupca  – PKS Racot 2017-10-14 16:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) :
95 KORONA Piaski  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-14 15:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) :
96 POLONIA Kępno  – POLONIA 1912 Leszno 2017-10-14 __:__ :

 

 

Kolejka: 13 w dniach 2017-10-21

97 POLONIA 1912 Leszno  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-10-21 15:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) :
98 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – POLONIA Kępno 2017-10-21 15:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
99 PKS Racot  – KORONA Piaski 2017-10-21 __:__ :
100 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – SKP Słupca 2017-10-21 14:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) :
101 WICHER Dobra  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-10-21 __:__ :
102 MKS TUR 1921 TUREK  – VICTORIA Września 2017-10-21 15:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) :
103 MKS KANIA Gostyń  – Obra 1912 Kościan 2017-10-21 15:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) :
104 LKS Gołuchów  – RAWIA Rawicz 2017-10-21 15:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :

 

 

Kolejka: 14 w dniach 2017-10-28

105 BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp.  – RAWIA Rawicz 2017-10-28 14:00 Kompleks sportowy (Koźmin Wielkopolski, Floriańska 21) :
106 Obra 1912 Kościan  – LKS Gołuchów 2017-10-28 14:00 KP OBRA 1912 Kościan (Kościan, Wojciecha Maya 26 ) :
107 VICTORIA Września  – MKS KANIA Gostyń 2017-10-28 15:00 Victoria Września (Września, Kosynierów 1) :
108 VICTORIA Ostrzeszów  – MKS TUR 1921 TUREK 2017-10-28 14:00 Stadion Miejski (Ostrzeszów, Kąpielowa 5) :
109 SKP Słupca  – WICHER Dobra 2017-10-28 15:00 Stadion Miejski (Słupca, Gajowa 4) :
110 KORONA Piaski  – OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 2017-10-28 14:00 Ludowy Klub Sportowy Korona Piaski (Piaski, Dworcowa 23A) :
111 POLONIA Kępno  – PKS Racot 2017-10-28 __:__ :
112 POLONIA 1912 Leszno  – POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2017-10-28 14:00 Stadion Lekkoatletyczny (Leszno, Strzelecka 8) :

 

 

Kolejka: 15 w dniach 2017-11-04

113 POGOŃ Nowe Skalmierzyce  – BIAŁY ORZEŁ Koźmin Wlkp. 2017-11-04 14:00 Stadion Miejski (Nowe Skalmierzyce, Mostowa 1) :
114 PKS Racot  – POLONIA 1912 Leszno 2017-11-04 __:__ :
115 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.  – POLONIA Kępno 2017-11-04 14:00 Stadion Miejski (Ostrów Wielkopolski, marsz. Józefa Piłsudskiego 64) :
116 WICHER Dobra  – KORONA Piaski 2017-11-04 __:__ :
117 MKS TUR 1921 TUREK  – SKP Słupca 2017-11-04 14:00 MKS Tur 1921 Turek (Turek ) :
118 MKS KANIA Gostyń  – VICTORIA Ostrzeszów 2017-11-04 14:00 UKS KANIA Gostyń (Gostyń, Sportowa 1) :
119 LKS Gołuchów  – VICTORIA Września 2017-11-04 14:00 Boisko (Gołuchów, Juliusza Słowackiego x) :
120 RAWIA Rawicz  – Obra 1912 Kościan 2017-11-04 __:__

Copyrights © 2016 InternetTime itime.pl