Drużyny młodzieżowe GOS Biały Orzeł Koźmin Wlkp.

FERIE SPORTOWE 2017 DLA ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

W dniach od 30 stycznia 2017 do 10 lutego 2017 w ramach ferii zimowych odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży ze Szkółki Piłkarskiej GOS. Młodzi sportowcy przygotowywali się do rundy wiosennej, doskonaląc swoje umiejętności na zajęciach sportowo-rekreacyjnych pod okiem trenerów.

W programie „Ferii Zimowych 2017” znalazły się treningi, turnieje oraz gry i zabawy na sportowo. W programie znalazły się m.in. turnieje piłkarskie, turniej tenisa stołowego. Poszczególne grupy uczestniczyły w turniejach piłkarskich m.in. w Borku Wlkp.
Była też okazja do relaksu w Pleszewskim Aqua Parku oraz na kręglach, a dla najmłodszych zawodników wizyta w jarocińskim kinie Echo na filmie “SING”.

SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOS – PLAN FERII

Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wielkopolskim przedstawia
program zajęć odbywających się podczas ferii zimowych
dla zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS.

FERIE SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOS 2017” – 1 tydzień

SKRZATY – TOMASZ KĄKOLEWSKI
Poniedziałek, 30.01.2017, godz. 10:00 – 11:30
Trening – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Wtorek, 31.01.2017, godz. 10:15 – 16:30
KINO JAROCIN + AQUAPARK PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka dzieci na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 10:00, powrót ok. 16:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 01.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Turniej Wewnętrzny – hala ZSP Koźmin Wlkp.,

Czwartek, 02.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Zawody rekreacyjne – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Piątek, 03.02.2017, godz. 10:00 – 11:30
Trening – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.

ŻAKI – TOMASZ KĄKOLEWSKI
Poniedziałek, 30.01.2017, godz. 11:30 – 13:00
Trening – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Wtorek, 31.01.2017, godz. 10:15 – 16:30
KINO JAROCIN + AQUAPARK PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka dzieci na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 10:00, powrót ok. 16:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 01.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Turniej Wewnętrzny – hala ZSP Koźmin Wlkp.,

Czwartek, 02.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Zawody rekreacyjne – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Piątek, 03.02.2017, godz. 11:30 – 13:00
Trening – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.

ORLIK 2 – TOMASZ KĄKOLEWSKI
Poniedziałek, 30.01.2017, godz. 13:30 – 15:00
Trening – sala SP nr 3 Koźmin Wlkp.,

Wtorek, 31.01.2017, godz. 10:15 – 16:30
KINO JAROCIN + AQUAPARK PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka dzieci na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 10:00, powrót ok. 16:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 01.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Turniej Wewnętrzny – hala ZSP Koźmin Wlkp.,

Czwartek, 02.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Zawody rekreacyjne – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Piątek, 03.02.2017, godz. 13:30 – 15:00
Trening – sala SP nr 3 Koźmin Wlkp.

ORLIK 1 – ADAM WŁODARCZYK
Poniedziałek, 30.01.2017, godz. 10:00-11:30
Trening – sala Gimnazjum

Wtorek, 31.01.2017, godz. 10:15 – 16:30
KINO JAROCIN + AQUAPARK PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka dzieci na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 10:00, powrót ok. 16:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 01.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Turniej Wewnętrzny – hala ZSP Koźmin Wlkp.,

Czwartek, 02.02.2017, godz. 9:00 – 11:30
Zawody rekreacyjne – sala SP nr 1 Koźmin Wlkp.,

Piątek, 03.02.2017, godz. 15:30 – 17:00
Trening – sala Gimnazjum

MŁODZIK STARSZY 1 – DARIUSZ MACIEJEWSKI
Poniedziałek, 30.01.2017, godz. 13:00 – 14:30
Trening – hala ZSP

Środa, 01.02.2017, godz. 11:30 – 13:00
Trening – hala ZSP

FERIE SZKÓŁKA PIŁKARSKA GOS 2017” – 2 tydzień
TRAMPKARZ – ADAM KUZIA
Poniedziałek, 06.02.2017

Turniej – WISŁA CUP 2017 – Borek Wlkp.

Wtorek, 07.02.2017, godz. 13:00 – 17:30
AQUAPARK + KRĘGLE PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 12:45, powrót ok. 17:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 08.02.2017, godz. 16:00 – 17:30
Trening – sala Gimnazjum

Czwartek, 09.02.2017, godz. 16:00 – 19:00
Turniej Wewnętrzny Szkółki – hala ZSP

Piątek, 10.02.2017, godz. 16:00 – 17:30
Trening – sala Gimnazjum

MŁODZIK STARSZY 2 – MATEUSZ HELWICH
Poniedziałek, 06.02.2017, godz. 11:30 – 13:00

Trening – sala SP nr 3 Koźmin Wlkp.

Wtorek, 07.02.2017, godz. 13:00 – 17:30
AQUAPARK + KRĘGLE PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 12:45, powrót ok. 17:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Środa, 08.02.2017, godz. 11:30 – 13:00
Trening – sala SP nr 3 Koźmin Wlkp.

Czwartek, 09.02.2017, godz. 16:00 – 19:00
Turniej Wewnętrzny Szkółki – hala ZSP

Piątek, 10.02.2017, godz. 14:30 – 16:00
Trening – sala Gimnazjum

MŁODZIK STARSZY 1 – DARIUSZ MACIEJEWSKI

Wtorek, 7.02.2017, godz. 13:00 – 17:30
AQUAPARK + KRĘGLE PLESZEW (Zgoda na wyjazd do pobrania u dołu strony!)
Zbiórka na parkingu przy kompleksie sportowym ul. Floriańska o godz. 12:45, powrót ok. 17:30.
Zawodnik zobowiązany jest zabrać ze sobą: ręcznik kąpielowy, kąpielówki oraz klapki.

Czwartek, 09.02.2017, godz. 16:00 – 19:00
Turniej Wewnętrzny Szkółki – hala ZSP

ZGODA AQUAPARK + KRĘGLE – 07.02.2017 MŁODZIK, TRAMPKARZ

ZGODA KINO + AQUAPARK- 31.01.2017 SKRZATY, ŻAKI, ORLIKI

 

 

Zapraszamy do oglądania zmagań ligowych

zawodników Szkółki Piłkarskiej!

10-10-2016-2

BADANIA LEKARSKIE ZAWODNIKÓW SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ GOS

29 sierpnia 2016 r w budynku klubu przy ul. Floriańskiej odbędą się badania lekarskie zawodników Szkółki Piłkarskiej GOS. Obecność obowiązkowa.

godz. 15:00 – TRAMPKARZ (trener Adam Kuzia)
godz. 15:00 – MŁODZIK (trener Dariusz Maciejewski)
godz. 16:00 – ORLIK (trener Tomasz Kąkolewski)
godz. 16:30 – ŻAKI (trener Tomasz Kąkolewski)
godz. 17:00 – SKRZATY i PRZEDSZKOLAKI (trener Tomasz Kąkolewski)
godz. 17:30 – ORLIK (trener Adam Włodarczyk)
godz. 18:00 – MŁODZIK (trener Mateusz Helwich)
godz. 18:30 – JUNIORZY (trener Adam Włodarczyk)

GODZINY TRENINGÓW OD 1 SIERPNIA NA OKRES LETNI

Poniżej przedstawiamy plan treningów na miesiąc sierpień.

JUNIOR – A. Włodarczyk
Wtorek 17.00 – 18.30
Czwartek 17.00 – 18.30

TRAMPKARZ – A. Kuzia
Poniedziałek 10.30 – 12.00
Środa 10.30 – 12.00

MŁODZIK 1 – D. Maciejewski
Poniedziałek 10.30 – 12.00
Środa 10.30 – 12.00

MŁODZIK 2 – M. Helwich
Wtorek 15.30 – 17.00
Czwartek 15.30 – 17.00

ORLIK 1 – A. Włodarczyk
Wtorek 15.30 – 17.00
Piątek 15.30 – 17.00

ORLIK 2 – T. Kąkolewski
Poniedziałek 16.00 – 17.30
Środa 16.00 – 17.30

ŻAKI – T. Kąkolewski
Poniedziałek 14.00 – 15.30
Środa 14.00 – 15.30

SKRZATY – T. Kąkolewski
Wtorek 14.00 – 15.30
Czwartek 14.00 – 15.30


Copyrights © 2016 InternetTime itime.pl